Felsefe

CARLIEUKLIMA Srl geniş endüstriyel, ticari, sporsal ve ibadet alanları için radyant ısıtma sistemleri üretmektedir,ayrıca sivil ve endüstriyel kullanım için güneş ısıtma sistemleride ürün gamı dahilindedir.

CARLIEUKLIMA Srl modern, dinamik bir yapının sağlam bir tecrübe ve gelenek ile harmanlamış halidir bu sayede üstün yetenekler ortaya koymaktadır.
İyi yapılandırılmış organizasyon yapısı ve işinin ehli teknik kadrosu sayesinde dizayndan, üretime ve teknik desteğe kadar geniş bir kadro ile tüm ülkede hizmet vermektedir.

Stratejik seçimini radyant sistemler üzerine konsantre olmak olarak belirlemesi ile dikkatini ortam konforuna ve yenilenebilir enerjiye bağlılığa yönlendirmiş olan CARLIEUKLIMA Srl oldukça yenilikçi ve geniş bir ürün yelpazesi geliştirmek üzerine yoğunlaştımıştır.

CARLIEUKLIMA'nın kalbi ve ruhu araştırma ve geliştirme departmanı her gün yaratıcı çözümler üzerinde çalışmakta ve mevcut ürünlerin daha da mükemmelleştirilmesi için çaba sarfetmektedir. Son teknolojilerin kullanılması daima enerji tasarrufu ve çevreye saygı ile bir araya getirilmektedir.

UNI ISA 9001:2008 kalite yönetim sistemi ile entegre olmuş CARLIEUKLIMA Srl daima en geniş ürün yelpazesi ile çalışma ortamlarının ve geniş mahallerin iklimlendirilmesinde tüm özel talepleri yüksek kalitede ürün ve hizmek ile geliştirmeyi firma felsefesi olarak benimsemiştir.

loading pictures...