Organizasyon

Araştırma ve Geliştirme

CARLIEUKLIMA Srl yeni fikirlerini derin bilgi birikimi, saha çalışmaları ve kendi deneyimlerindeki uzmanlığı sayesinde sürekli kendi bünyesinde geliştirmektedir. Bu çözümleri çok detaylı bir şekilde testlerden geçirdikten sonra müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Bu yeni çözümler Araştırma ve Geliştirme departmanı tarafından tasarlanmakta ve doğrulanmaktadır,tüm hesaplamalar prototip üretimleri ve çalışma testlerini kendi labarotuvarlarında gerçekleştirmektedir. En karmaşık teorik durumlarda ise Saygın İtalyan Üniversetelerden destekler alınmaktadır.Bu yakın ilişki dinamik tedarikçiler ile de sürdürülmekte ve onların da desteği ile en yüksek kalitedeki malzemeler temin edilmektedir.

En olgun ürünler bile sürekli geliştirme içerisinde olup,kontrol sistemleri ve performansları daima gözden geçirilmekte ve yenilenmektedir.

Sistem dizaynı

CARLIEUKLIMA Srl sistemin dizayn edilmesinden,gerçekleşmesine ve devreye alınıp son testlerinin yapılmasına kadar uzanan anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Teknik birim her türlü ihtiyaç için herzaman en küçük parçasından sistemin tamamına kadar en iyi performansı sergileyecek çözümleri tavsiye etmeye hazır ve isteklidir. Çok büyük alanlarda bile homojen ısı dağılımının sağlanması için vazgeçilmez olan tüm komponentlerin ve otomasyon sisteminin titiz bir şekilde izah edilmesine özen göstermektedir.

CARLIEUKLIMA Srl yeni bir sistemin gerçekleştirilmesi için detaylı bilgiye ihtiyacı olan herkese gerekli olan tüm bilgi birikimini ve teknik desteği sunar. Tartışma,metedolojiye dair bilgiler, dizayn için gerekli olan hesaplama parametreleri ve özel ihtiyaçlar için en uygun çözümün ve montaj opsiyonlarının sunulması adına tüm yollar açıktır.

Basitleştirilmiş prosedürler sistemin tanıtılmasından teklif talebinin doldurulmasına kadar müşterilerimize yol göstermektedir.