HAVA PERDELERI

TABAN TIPI HAVA PERDELERI

TABAN TIPI HAVA PERDELERI Dış hava akımlarının açık endüstriyel kapılardan içeriye girmesini engellemek enerji tasarrufu ve iç ortam konforunun korunmasını sağlamak için son yıllarda önem kazanmıştır . Deneyim ve teknik gelişmeler gereksiz ısı kayıplarını sınırlamayı sağlamıştır.  

EUWIND hava perdeleri dışarıdaki hatta kapı ve girişlerdeki soğuk hava akımlarını engelleyerek konforlu sıcaklığı muhafaza edebilmekte, böylece termal boşlukları sınırlamakta ve toplam taban alanının kullanımının maksimizasyonu sağlamaktadır. Personellerin kapıya yakın çalışılması soğuk algınlığına yakalanma riskini arttırmaktadır. Soğuk havanın engellenmesinin yanı sıra bu görünmez bariyer iç hava katmanlarını kırarak bina içindeki ısı dağılımının daha eşit bir şekilde olmasına yardımcı olur.  

Soğuk havanın sızması nedeniyle yaşanan ısı kaybının etkileri büyüktür ama katkıda bulunan bir çok faktör olduğu için bu kaybı ölçmek zordur: Ancak biz kesin bir şekilde söyleyebiliriz ki EUWIND hava bariyeri sistemi ısı kaybını büyük ölçüde düşürür ve böylelikle başlangıçtaki yatırım maliyetini iki mevsimden daha az süredeki bir kullanım sonucu çıkarır.  

 • UZUN ÖMÜRLÜ:
  Birinci kalite metaryellerle üretilir, düşük derecelerde hiçbir problem çıkarmaz.  
 • SESSİZ:
  Başka bir ısıtmaya gerek duyulmaz.  
 • ÇOK YÖNLÜ:
  Çalışma alanları artmıştır.  
 • HIZ:
  Sıcaklığı tutar: odanın tamamının eşit sıcaklıkta olmasını sağlar.  
 • TASARRUF:
  Enerji tasarrufu, soğuk hava girişine izin vermez.  
 • SAĞLIKLI:
  Havada sağlığa zararlı hareketler gerçekleştirmeden koruma sağlama.  

Ürün üzerinde yapılan sürekli geliştirmeler nedeniyle önceden haber verilmeksizin ürün özelliklerinde farklılıklar oluşabilir.

EUWIND WBKA 1240
EUWIND WBKA 1255
EUWIND WBKA 1275
EUWIND WBKA 1292
EUWIND WBKA 2255
EUWIND WBKA 2275
EUWIND WBKA 2292
TEKLİF TALEP FORMU

Sertifikaları görüntüleyebilmek için teknik kısıma kayıt olun ve üye girişi yapınız

Ürün normları